ARIT e-pood laieneb

Meil on väga hea meel teada anda, et ARIT e-pood laieneb! Peale meie endi käsitöö küünalde leiad poest nüüd ka teisi tooteid! 
2021 on uus ja põnev aasta, mis on alanud igati positiivselt! Olles ise väiksed tegutsejad teame me kui raske võib olla oma toodangut müüa ja õigete klientideni viia - just seetõttu oleme pannud õla alla väiksemale tegijale, kelle tooteid saab tänasest meie e-poest osta. 

HIIU KUDUMID
Alates eilsest on meie e-poes saadaval Hiiumaal valmivad puhtast lambavillast käpikud, mis on valmistanud Margit Nurk - kohalik hobikuduja. Ajapikku lisame oma e-poodi veelgi tooteid niiet tasub silmad ja kõrvad lahti hoida! 

BETOON ANUMAD - ARIT
Juba algusest peale oleme saanud mitmeid palveid ja küsimusi meie betoon anumate kohta. Nimelt on need leidnud hulgaliselt positiivset tagasisidet ning alates tänasest on ka meie betoon anumaid võimalik osta eraldiseisva tootena! Kuna anumaid valame käsitsi ning tegu ei ole masstoodanguga, on kogused piiratud. 

Avasta meie kvaliteetseid käsitöö disain tooteid SIIT!

Tunned, et ka sinul seisavad sahtlinurgas mõned käsitöötooted, mis kellegi väga rõõmsaks teeksid? Kirjuta meile ja võib-olla leiame ka sinu toodetele meie e-poes väikse nurgakese! 

Email again:
Eelmine
BURN GUIDE - põletamise õpetus
Järgmine
Puuvillast taht või puidust taht?

Vastused puuduvad

Email again: