Parafiini ohud

Küünal täidab tähtsat rolli! 

Küünal on asendamatu osa meie hubastest kodudest ning loob tõelise kodutunde. Tänapäeval jagub küünlaid igale maitsele ning nad moodustavad vaieldamatult suure osa meie eludest, tavadest ning traditsioonidest. Kas suudaksid endale ettekujutada jõuluõhtut ilma ühegi vaikselt prõksuva küünlata? Milline näeks välja romantiline öhtusöök ilma küünlavalguseta? Kas ära teenitud löögastushetked oleksid endised? Loomulikult mitte!

Ohtlik ja kemikaale täis?!

Kuid ka igal asjal on oma hind. Kas oled kunagi mõelnud, et soe valgusallikas võib olla kahjulik nii sinule, kui ka sinu lähedastele? Naftajääkidest valmistatud parafiin eraldab põletamisel toksilisi aineidmis on tuntud kantserogeenid. See tähendab, et nende kemikaalide sisse hingamine on sinu ja sinu lähedaste tervisele sama kahjulik, kui passiivne suitsetamine. Tihti esineb inimestel ka parafiinküünalt põletades tugevaid peavalusid! 

Mis on lahendus?

Mõeldes Meie kõige pisematele on oluline teada, et nende kemikaalide pidev eraldumine on eriti kahjulik imiku arenevatele kopsudele, põhjustades astmahoogi ning allergiaid. Just sellepärast oleme valinud oma küünalde tooraineks 100% puhta sojavaha, mis on kasvatatud GMO vabas piirkonnas. ARIT sojaküünalde vaha on valmistatud 100% sojaubadest, muutes need mitte ainult ohutuks ja looduslikuks alternatiiviks naftapõhisele parafiinile, vaid on ka taastuvad ning biolagunevad. 

Sojavahatooteid ostes aitad mitte ainult toetada sojaoa farmereid, vaid tagad ka selle, et teie kodu uusim lisa põleks puhtana ega kahjustaks teie õhukvaliteeti. Kui Lõuna-Carolina osariigi ülikooli uuringus katsetati köögiviljapõhiseid küünlaid nagu sojaküünlad, ei leitud, et need eraldaksid parafiinist eraldunud saasteaineid. ARIT sojaküünalde eesmärgiks on aidata sul luua ilusaid ning meeldejäävaid hetki ilma sinu, sinu lähedaste ning eriti pisikeste tervist ohtu seadmata!

Hoiame, austame ning hoolime oma lähedastest!

Mõeldes kõige pisematele...

 The Compasionate Friends Network-i poolt korraldatud ülemaailmne küünlasüütamis päev toimub igal aastal 11. detsembril ja see julgustab inimesi kogu maailmas süütama küünla, et austada laspsi, kes on meie seast lahkunud. Olgu tegemist poja või tütre, sõbra või võõra, lapselapse, õe või vennaga, süütab terve maailm küünlaid kadunud lähedaste austamiseks. Küünlad süüdatakse kell 19:00 kohaliku aja järgi, sama-aegselt kui ühes ajavööndis hakkavad küünlad kustuma, saabub järgmises ajavööndis aeg küünlad süüdata - see loob virtuaalse valguslaine 24-ks tunniks ümber maakera, austades kõigi hukkunud laste mälestust. See traditsioon sai alguse 1997. aastal ja on sellest ajast saanud ülemaailmseks ettevõtmiseks - tuua kaastunne ja armastus neile, kes leinavad.

Aitame kaotatud laste eluküünaldel särada ning hoiame nende leeki, kes meil on!m
Eelmine
ARIT AUTORID!
Järgmine
4 põhjust eelistada sojavaha

Vastused puuduvad

Email again: