BURN GUIDE - põletamise õpetus

ARIT sojaküünlad on unikaalsed küünlad, mis on valmistatud sojavahast ja puidust tahtadest. Just nende eriliste koostisosade tõttu nõuab küünal ka lisahoolt põletamisel.
Sammud millest kinni pidada küünla põletamisel:
  • Süüta küünla taht täielikult. Nii aitad kaasa küünla täielikule põletamisele.
  • Lase küünlal põleda anuma äärest ääreni. Olenevalt tahi kõrgusest ja anuma läbimõõdust võib see võtta 30-60 minutit. Soovituslik põletusaeg on 3-4h järjest. Leek võib vahelduva eduga suureneda ja ka hääbuda. See on normaalne! Isegi kui leek on väike või tundub, et kohe-kohe kustub, lase tal põleda! Tegelikult sulatab ka pisike kuma küünalt ja aitab sulamisele kaasa - mõne aja pärast taastub normaalne leek.
  • Hoia küünal eemal õhukonditsioneeridest, lahtistest akendest ja ustest ja kohtadest, kust võib õhk tugevalt liikuda ja küünlaleegi kustutada.
  • Ära kunagi liiguta küünalt kui vaha on kasvõi osaliselt vedel. See on ohtlik ning võib küünla tahi ära lämmatada ning see ei pruugi enam põlema minna!
  • Lõika alati taht 3-5mm kõrguseks, et leegil oleks piisavalt õhku põlemiseks. Kuna vaha sulab ja taht tuleb järjest enam vaha seest välja, siis tuleb seda aeg-ajalt lõigata. Madalam taht annab suurema leegi! 
  • Sinu ohutuseks on küünal disainitud end ise kustutama kui küünla anumasse on alles jäänud 1-2 cm vaha. Kui soovid anumat taaskasutada, siis puhasta lusika või mõne muu esemega ülejäänud vaha põhjast ära ning pese tops kuni 60 kraadise jooksva vee all. 


Eelmine
4 põhjust eelistada sojavaha
Järgmine
ARIT e-pood laieneb

Vastused puuduvad

Email again: