MEIE LUGU


Tere tulemast ARIT e-poodi!

Säästame Sinu tervist ja Meie planeeti!
Kas sa teadsid, et sojaküünlad on võrreldes tavaliste parafiinküünaldega ligi 90% puhtamad, põlevad kollasema leegiga ning ca 30% kauem!
Meie sojaküünlad on valmistatud 100% puhastest sojaubadest, mis on kasvatatud GMO vabas piirkonnas! Erinevalt paljudest teistest "looduslikest" sojaküünalde valmistajatest on meie küünlad tõesti valmistatud 100% sojavahast - me ei poolda sojavaha segamist odavamate ning mürgiste parafiinsegudega! Meie eesmärk on tuua turule modernsed, käsitööna valmistatud ning tervislikud sojaküünlad! 

Oleme oma koostööpartnerid valinud väga hoolikalt!
Kasutame enda toodetes, vaid kõige kvaliteetsemat sojavaha EcoSoy, mis on valmistatud suure hoole ja pika kogemusega Lancashire's, Inglismaal. Sojaube valmistab pereettevõtte juba üle 60 aasta. Uuri lisaks: https://ecosoyabrands.com/!

Valmistame küünla anumid 100% ise!
ARIT sojaküünlad on valmistatud pealaest varba otsani käsitööna! Meie unikaalsed küünlaanumad on valmistatud ükshaaval, mis tähendab et absoluutselt iga meie küünal on ainulaadne. Anumad on valmistatud tsemendist ning lisavad ruumi mõnusa sisustuselemendina. NB! Anum on mõeldud edasipidiseks kasutuseks nii sisustuselemendi kui tarbeesemena - säästame loodust ja mõtleme ostud hoolikalt läbi!

Meie poest leiad laias valikus käsitööna valminud sojaküünlaid. Kõik meie küünlad on valminud suure hoole ja armastusega tõelistest looduslikest koostisosadest!.  Oleme orienteeritud oma jalajälje vähendamisele ning teeme endast kõik, et ARIT küünalde omanikud tunneksid end erilisena!
Oleme Sinu jaoks loonud ka koha, kus saad lugeda täpsemalt meie tegemiste ja toodete kohta, loe ARIT-i blogi siit


- Sinu ARIT