PORTSELAN
ARIT uus tootesari "Portselan" keskendub puhtale põhjamaisele disainile, mahedatele aroomidele ja maksimaalsele taaskasutusele!

Portselan on materjal, mida on kasutatud läbi erinevate sajandite, hoides omas nii kultuurilist kui otstarbelist väärtust. Portselan pärineb idamaadest ning on suur osa sealsest kultuurist. Portselan materjalina on väga vastupidav, kasutajasõbralik ja kvaliteetne. Materjal talub üle 400°C kuumust, on lihtsasti pestav ja taaskasutatav. ARIT portselan anumad on valmistatud Euroopas, kvaliteetses portselanivabrikus, naaberriigis, Poolas.  Oleme portselananumate kunstnikud valinud suure hoolega - väärtustame loodussõbraliku ja jätkusuutliku tootmist! Kuna tegu on lihtsasti pestava anumaga, hoiame loodust ka raisatud anumate ja sojavaha arvelt. Untsu läinud küünla materjali saame nüüd taaskasutada!  

Peale küünla põletamist on võimalik anumad edukalt kasutada kohvikruusina, lillepotina, vaasina või mõnel muul otstarbel. Anumad on kaetud kaitsva glasuuriga, millele saab edukalt maalida oma joonistusi ja disaini. Ole loov! .