TARNE- JA MAKSETINGIMUSED

Kui soovid tellida meilt tooteid interneti kaudu, saad abi siinolevalt lehelt.

Tellimuse saab esitada, lisades kauba Ostukorvi või läbi e-maili: sojakuunlad@gmail.com . Läbi Ostukorvi tellides saad arve e-maili teel koos arvedluskonto info ja ostu sisuga, nii on ostu eest tasumine lihtne ja mugav, ning tellitud kaup jõuab kiiresti Sinuni!
Läbi e-maili tellides - lisa tellitav kaup ja kogus, arve saaja, kohaletoimetamise aadress või sobiv Omniva pakiautomaat ja kontakt number. Tellitud kauba kohale toimetamisel on valida mitme variandi vahel:

1.) Omniva postkontorisse saadetakse pakid, mis on Omniva pakisüsteemis XL suuruses (info pildina, lisa 1) ning seega pakiautomaati ei mahu. Pakk pannakse teele hiljemalt kolme tööpäeva jooksul ning reaalne tarneaeg peale paki teele panemist sõltub Omniva-st.

Lisa 1. Omniva pakiautomaadi paki mõõtmed.


3.) Omniva pakiautomaat. Kaup toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati hiljemalt ülejärgmisel päeval. Paki reaalne tarneaeg peale paki teele panemist sõltub Omniva- st. Sõnum paki saabumisest edastatakse Teie mobiilile.

*müüja vastutus kauba eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.(VÕS § 209 lg 4;VÕS § 214 lg 4)